Background Image
Karol Sadomski

Karol Sadomski

Key Account Director​

Zdyscyplinowany i nieugięty maratończyk, którego domeną są długie dystanse w relacjach z klientami. Równie dobrze radzi sobie na trasie biznesowego biegu, jak i w roli ojca i partnera.

Ukończył Uniwersytet SWPS na kierunku Pedagogiki, co okazało się być wielkim atutem w jego kontakcie z klientami, badaniu ich potrzeb i poszukiwaniu skutecznych rozwiązań z dziecięcą radością. Odbył wiele szkoleń u trenera sprzedaży, Andrzeja Zdanowskiego, które dodatkowo wyostrzyły jego umiejętności budowania relacji biznesowych opartych na dostarczaniu realnych wyników, zaufaniu i rozwiązywaniu problemów biznesowych klientów. 

Choć w szkole był typowym molem książkowym, w wieku 20 lat rozpoczął swoją przygodę ze sportem i zdrowym stylem życia, która sprawiła że stał się seryjnym maratończykiem. Jednak sport to tylko jedna strona medalu w życiu Karola. Jest on inspiracją dla pozostałych członków zespołu zarówno w dziedzinie sportu, biznesu jak i w roli troskliwego ojca i partnera. Jego zdolność do zachowania równowagi między pasją, biznesem, a rodziną, jest dowodem, że work-life balance to nie tylko pusty slogan. Z szacunkiem podchodzi do czasu swoich klientów, co pozwala mu z chirurgiczną precyzją dopasowywać rozwiązania, budować zespół i dostarczać oferty szyte na miarę. Budowanie trwałych relacji i zaufanie są dla niego kluczowymi elementami, dzięki którym klienci nie tylko do niego wracają, ale także polecają go znajomym. 

W zespole Genzom odpowiada za tworzenie jakość w relacji z klientami, zarządzanie zespołem obsługującym klientów i opracowywanie strategii długodystansowych, które pozwalają budować długofalowy sukces powierzonych produktów.