Background Image
Marek Stoczewski

Marek Stoczewski

Business Development Manager

Zaczął mówić wieku 2 lat i nie przestał do dziś, rodzice już wtedy wróżyli mu sukces i mieli racje! –  przez 16 lat pracy zbudował sieci partnerstw i współprac w obszarze nowych technologii, motoryzacji i FMCG, które traktuje jako swój największy zasób.

Jego talent w nawiązywaniu relacji międzyludzkich, w połączeniu z wręcz obsesyjna punktualnością i wrodzoną umiejętnością rozumienia potrzeb biznesowych klientów, sprawia, że od lat buduje relacje oparte na zaufaniu i partnerskiej współpracy. Otwiera zamknięte drzwi, wnosząc rozwiązania i pozytywne nastawienie, które sprawiają że zawsze jest mile widzianym gościem, którego klienci witają z uśmiechem, jak dobrego przyjaciela. 

Poza pracą, pasjonat zabytkowych samochodów. Jako kolekcjoner, posiada unikatowe pojazdy, które stanowią nie tylko hobby, ale także inspiracje do tworzenia rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Ponadto, kierowca driftingowy, który zachowuję zimną krew i wyprowadza ze spokojem projekty z ostrych zakrętów. 

Jako Business Development Manager w Genzom, Marek, wykorzystuje swoją wiedzę z obszaru nowych technologii, precyzyjnie dopasowując produkty agencji do potrzeb klientów. 

Jego zaangażowanie, profesjonalizm i pasja do pracy sprawiają, że jest niezastąpionym członkiem zespołu i kluczowym partnerem dla strategicznych klientów agencji.