Background Image
Tomasz Wojdat​

Tomasz Wojdat​

Business Development Manager

Niekwestionowany mistrz zarówno w domu, jak i na ringu biznesowym! Jest nie tylko szczęśliwym ojcem, ale także utalentowanym zawodnikiem w sportach walki. 

Ukończył kierunek Zarządzanie i psychologia w biznesie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie zdobył umiejętności zarządzania i głębokiego zrozumienia psychologii biznesu, co w połączeniu ze sportową determinacją i dyscypliną, którą zdobywał trenując sporty walki, pozwala mu być godnym zaufania partnerem dla klientów biznesowych. 

Przez ostatnie 8 lat z powodzeniem walczy o klientów i stawia czoła wyzwaniom marketingowym z którymi się mierzą, traktując je jak kolejną rundę w walce o wspólny sukces. Pasjonat wędkarstwa, który ze spokojem łowi duże okazje biznesowe, na niepoznanych przez klientów wodach nowych technologii. 

Choć niepokonany w sztuce walki, pozostaje pokorny i zawsze gotowy do podjęcia wyzwań w nowych obszarach. Doświadczony w pracy dla brandów z obszarów zdrowie&medycyna, nowych technologii, przetwórstwa i FMCG.

Ninija biznesowy, którego życie to mieszanka niesamowitych przygód, mądrości i nieustającej walki o realizacje celów biznesowych klientów, okraszonej nutką humoru i uśmiechem na twarzy. 

Tomasz jest jednym z najbardziej inspirujących i zarazem zabawnych bohaterów, z którym można się spotkać w zespole Genzom